Tulokset Täydellinen - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | SCR Cup 1 2018 | Tulostuspäivämäärä | 25 maaliskuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Rovaniemi | Tulostusaika | 12:31 | |||
Järjestäjä | SCR | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 24 maaliskuu 2018 |
Laji 1, 25m RU pot T,P,7,9, Loppukilpailut 8 - 9 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Reetu Jauhojärvi | 2009 | Swimming Club Rovaniemi | 31.77 | ||||||
2 | Sunna-Maaria Jomppanen | 2009 | Swimming Club Rovaniemi | 49.21 | ||||||
Laji 2, 200m SKU T10,12,14,N, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | ||
1 | Enni Lytz | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | 56.26 | 1:59.06 | 3:01.58 | 3:51.21 | |||
Laji 2, 200m SKU T10,12,14,N, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | ||
1 | Sara Lappalainen | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 57.75 | 1:54.98 | 2:55.55 | 3:43.76 | |||
Laji 2, 200m SKU T10,12,14,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | ||
1 | Riina Niemi | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 34.02 | 1:18.11 | 2:09.96 | 2:45.88 | |||
2 | Inka Lytz | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 37.37 | 1:19.93 | 2:10.20 | 2:47.93 | |||
3 | Maiju Huttunen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 38.43 | 1:23.08 | 2:20.64 | 3:00.50 | |||
4 | Maria Kaarlejärvi | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 39.83 | 1:28.97 | 2:23.23 | 3:03.34 | |||
5 | Reetta Piira | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 39.95 | 1:29.68 | 2:23.54 | 3:04.12 | |||
- | Milena Autti | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | DSQ | ||||||
SW 6.3 Uintia vatsallaan | ||||||||||
- | Selja Lahti | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | DSQ | ||||||
SW 7.2 Eriaikaisia käsiliikkeitä | ||||||||||
Laji 2, 200m SKU T10,12,14,N, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | ||
1 | Ronja Nätynki | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 34.74 | 1:16.68 | 2:03.39 | 2:40.75 | |||
- | Sini Lassila | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | DSQ | ||||||
SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike | ||||||||||
Laji 3, 200m SKU P10,12,14,M, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | ||
1 | Weeti Niemi | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 42.04 | 1:33.70 | 2:25.46 | 3:07.87 | |||
2 | Elmeri Kaihua | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 53.31 | 2:53.95 | 3:40.52 | 3:40.52 | |||
Laji 3, 200m SKU P10,12,14,M, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | ||
1 | Oliver Kela | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 33.78 | 1:15.27 | 2:03.67 | 2:38.52 | |||
2 | Valtteri Setälä | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 34.30 | 1:15.84 | 2:06.26 | 2:44.66 | |||
3 | Tudor Ratiu | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 35.81 | 1:20.30 | 2:09.70 | 2:47.88 | |||
4 | Aleksanteri Angelva | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 34.71 | 1:24.17 | 2:16.43 | 3:00.46 | |||
Laji 4, 25m SU T8,10, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Miisa-Maaria Jomppanen | 2011 | Swimming Club Rovaniemi | 50.45 | ||||||
Laji 4, 25m SU T8,10, Loppukilpailut 9 - 10 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Alisa Lintunen | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | 29.09 | ||||||
Laji 5, 25m SU P8,10, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Topias Aaltonen | 2010 | Swimming Club Rovaniemi | 29.40 | ||||||
Laji 5, 25m SU P8,10, Loppukilpailut 9 - 10 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Reetu Jauhojärvi | 2009 | Swimming Club Rovaniemi | 22.20 | ||||||
2 | Veeti Polojärvi | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | 24.89 | ||||||
3 | Valtsu Scaramela | 2009 | Swimming Club Rovaniemi | 27.53 | ||||||
Laji 6, 100m VU T12,14,N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Sofia Palojärvi | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 40.96 | 1:27.03 | |||||
2 | Sara Lappalainen | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 41.51 | 1:29.00 | |||||
3 | Lilja Polojärvi | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 43.04 | 1:35.69 | |||||
4 | Veera Heikkilä | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 43.12 | 1:36.46 | |||||
5 | Maret Beyer | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 44.67 | 1:38.58 | |||||
6 | Kiia Ärväs | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 46.09 | 1:40.72 | |||||
7 | Elle Härkönen | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 47.90 | 1:45.72 | |||||
8 | Aada Vanhanarkaus | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 48.73 | 1:47.51 | |||||
9 | Venla Pahtakari | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 53.77 | 1:58.04 | |||||
10 | Sunna-Maaria Jomppanen | 2009 | Swimming Club Rovaniemi | 1:09.18 | 2:31.87 | |||||
- | Saaga Beets | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 6, 100m VU T12,14,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Riina Niemi | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 32.35 | 1:06.69 | |||||
2 | Inka Lytz | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 33.04 | 1:07.96 | |||||
3 | Maiju Huttunen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 1:13.54 | 1:13.54 | |||||
4 | Wenla Niemi | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 35.90 | 1:13.77 | |||||
5 | Maria Kaarlejärvi | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 36.59 | 1:15.71 | |||||
6 | Sani Nätynki | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 36.64 | 1:17.87 | |||||
7 | Selja Lahti | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 37.88 | 1:19.87 | |||||
8 | Milena Autti | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 38.45 | 1:20.45 | |||||
9 | Tuuli Leinonen | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 39.04 | 1:25.78 | |||||
10 | Emma Kumpu | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 42.92 | 1:31.93 | |||||
11 | Hilla Järvinen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 42.02 | 1:32.05 | |||||
12 | Rikje Beyer | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 45.65 | 1:40.45 | |||||
Laji 6, 100m VU T12,14,N, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Ronja Nätynki | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 31.21 | 1:04.51 | |||||
2 | Sini Lassila | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 31.67 | 1:05.97 | |||||
3 | Néa Brosseau | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 38.13 | 1:18.82 | |||||
4 | Asa-Maria Kultima | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 39.12 | 1:22.17 | |||||
5 | Hilla Paavilainen | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 40.94 | 1:28.62 | |||||
- | Venla Niemelä | 1999 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 7, 100m VU P12,14,M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Weeti Niemi | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 37.75 | 1:17.82 | |||||
2 | Ivan Kharlanova | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | 46.36 | 1:37.16 | |||||
3 | Reetu Jauhojärvi | 2009 | Swimming Club Rovaniemi | 48.07 | 1:39.49 | |||||
4 | Oliver Mattila | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 49.29 | 1:41.06 | |||||
Laji 7, 100m VU P12,14,M, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Oliver Kela | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 29.35 | 1:00.94 | |||||
2 | Karlo Kilpinen | 2003 | Kemin Uimaseura | 30.26 | 1:05.47 | |||||
3 | Valtteri Setälä | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 31.91 | 1:08.16 | |||||
4 | Aleksanteri Angelva | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 34.76 | 1:13.83 | |||||
Laji 8, 25m VU T8,10, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Miisa-Maaria Jomppanen | 2011 | Swimming Club Rovaniemi | 36.37 | ||||||
Laji 8, 25m VU T8,10, Loppukilpailut 9 - 10 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Enni Lytz | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | 18.49 | ||||||
2 | Alisa Lintunen | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | 31.87 | ||||||
Laji 9, 25m VU P8,10, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Topias Aaltonen | 2010 | Swimming Club Rovaniemi | 29.80 | ||||||
Laji 9, 25m VU P8,10, Loppukilpailut 9 - 10 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Reetu Jauhojärvi | 2009 | Swimming Club Rovaniemi | 21.13 | ||||||
2 | Veeti Polojärvi | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | 23.08 | ||||||
3 | Valtsu Scaramela | 2009 | Swimming Club Rovaniemi | 25.42 | ||||||
Laji 10, 50m PU T12,14,N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Sofia Palojärvi | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 51.13 | ||||||
2 | Enni Lytz | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | 53.18 | ||||||
3 | Sara Lappalainen | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 55.60 | ||||||
- | Saaga Beets | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 10, 50m PU T12,14,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Riina Niemi | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 32.49 | ||||||
2 | Inka Lytz | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 37.03 | ||||||
3 | Reetta Piira | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 38.44 | ||||||
4 | Maria Kaarlejärvi | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 38.61 | ||||||
5 | Sani Nätynki | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 43.03 | ||||||
6 | Milena Autti | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 48.36 | ||||||
- | Saana Lauhava | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 10, 50m PU T12,14,N, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Ronja Nätynki | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 33.48 | ||||||
2 | Sini Lassila | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 36.13 | ||||||
3 | Néa Brosseau | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 41.06 | ||||||
4 | Asa-Maria Kultima | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 41.92 | ||||||
5 | Hilla Paavilainen | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 45.64 | ||||||
- | Venla Niemelä | 1999 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 11, 50m PU P12,14,M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Weeti Niemi | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 41.74 | ||||||
Laji 11, 50m PU P12,14,M, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Kasper Lytz | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 30.10 | ||||||
2 | Oliver Kela | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 30.87 | ||||||
3 | Tudor Ratiu | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 33.00 | ||||||
4 | Aleksanteri Angelva | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 34.88 | ||||||
5 | Valtteri Setälä | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 35.88 | ||||||
Laji 12, 100m RU T8,10,12,14,N, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Maret Beyer | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 56.42 | 2:02.24 | |||||
2 | Aada Vanhanarkaus | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 1:07.21 | 2:25.08 | |||||
3 | Lilja Polojärvi | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 1:15.28 | 2:44.24 | |||||
4 | Venla Pahtakari | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 1:31.15 | 3:10.74 | |||||
- | Saaga Beets | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
- | Sofia Palojärvi | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 12, 100m RU T8,10,12,14,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Inka Lytz | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 44.07 | 1:33.90 | |||||
2 | Milena Autti | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 45.35 | 1:35.06 | |||||
3 | Riina Niemi | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 46.42 | 1:37.98 | |||||
4 | Selja Lahti | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 46.37 | 1:41.34 | |||||
5 | Reetta Piira | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 47.55 | 1:42.22 | |||||
6 | Wenla Niemi | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 49.34 | 1:42.61 | |||||
7 | Tuuli Leinonen | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 49.12 | 1:45.18 | |||||
8 | Maiju Huttunen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 49.29 | 1:48.29 | |||||
9 | Hilla Järvinen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 55.29 | 1:59.37 | |||||
- | Emma Kumpu | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
- | Saana Lauhava | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 12, 100m RU T8,10,12,14,N, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Ronja Nätynki | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 42.41 | 1:28.58 | |||||
2 | Sini Lassila | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 42.30 | 1:29.15 | |||||
- | Venla Niemelä | 1999 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 13, 100m RU P8,10,12,14,M, Loppukilpailut 9 - 10 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Ivan Kharlanova | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | 1:06.98 | 2:18.00 | |||||
Laji 13, 100m RU P8,10,12,14,M, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Weeti Niemi | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 46.99 | 1:37.67 | |||||
2 | Elmeri Kaihua | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 53.35 | 1:53.33 | |||||
3 | Oliver Mattila | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 1:07.02 | 2:18.50 | |||||
Laji 13, 100m RU P8,10,12,14,M, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Karlo Kilpinen | 2003 | Kemin Uimaseura | 38.19 | 1:22.21 | |||||
2 | Tudor Ratiu | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 40.25 | 1:25.45 | |||||
3 | Kasper Lytz | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 39.83 | 1:25.69 | |||||
4 | Valtteri Setälä | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 43.56 | 1:32.07 | |||||
5 | Oliver Kela | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 45.60 | 1:37.77 | |||||
Laji 14, 4X50 SKUV 10,12,14,N,M, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Scr 1 Enelwesa | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 3:06.24 | ||||||
Enni Lytz | 2008 | 53.36 | 53.36 | |||||||
Elmeri Kaihua | 2006 | 49.09 | 1:42.45 | |||||||
Weeti Niemi | 2006 | 42.65 | 2:25.10 | |||||||
Sara Lappalainen | 2007 | 41.14 | 3:06.24 | |||||||
Laji 14, 4X50 SKUV 10,12,14,N,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Hitukare | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 2:36.31 | ||||||
Hilla Järvinen | 2005 | 50.76 | 50.76 | |||||||
Tudor Ratiu | 2003 | 38.81 | 1:29.57 | |||||||
Kasper Lytz | 2003 | 32.52 | 2:02.09 | |||||||
Reetta Piira | 2004 | 34.22 | 2:36.31 | |||||||
2 | Viestijoukkue | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 2:37.46 | ||||||
Sofia Palojärvi | 2007 | 46.05 | 46.05 | |||||||
Sani Nätynki | 2005 | 45.52 | 1:31.57 | |||||||
Aleksanteri Angelva | 2001 | 36.17 | 2:07.74 | |||||||
Valtteri Setälä | 2002 | 29.72 | 2:37.46 | |||||||
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 25 maaliskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 12:31 |