Tulokset Täydellinen - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | SCR Cup 1 2019 | Tulostuspäivämäärä | 17 helmikuu 2019 | |||
Kilpailun paikkakunta | Rovaniemi | Tulostusaika | 10:12 | |||
Järjestäjä | SCR | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 16 helmikuu 2019 |
Laji 1, 4X50m VuV T,P,14,N,M,Seka, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Scr 1 | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 2:12.03 | ||||||
Weeti Niemi | 2006 | 37.62 | 37.62 | |||||||
Riina Niemi | 2005 | 30.50 | 1:08.12 | |||||||
Maria Kaarlejärvi | 2004 | 33.33 | 1:41.45 | |||||||
Saana Lauhava | 2005 | 30.58 | 2:12.03 | |||||||
2 | Scr 4 | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 2:22.53 | ||||||
Sani Nätynki | 2005 | 32.58 | 32.58 | |||||||
Selja Lahti | 2005 | 35.00 | 1:07.58 | |||||||
Lilja Polojärvi | 2006 | 37.95 | 1:45.53 | |||||||
Saaga Beets | 2007 | 37.00 | 2:22.53 | |||||||
3 | Scr 2 | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 2:25.56 | ||||||
Sofia Palojärvi | 2007 | 34.60 | 34.60 | |||||||
Elmeri Kaihua | 2006 | 33.58 | 1:08.18 | |||||||
Arttu Ranta-Valkama | 2006 | 41.36 | 1:49.54 | |||||||
Sara Lappalainen | 2007 | 36.02 | 2:25.56 | |||||||
4 | Scr 3 | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 2:48.96 | ||||||
Reetu Jauhojärvi | 2009 | 43.38 | 43.38 | |||||||
Kiia Ärväs | 2007 | 39.03 | 1:22.41 | |||||||
Eero Ranta-Valkama | 2009 | 47.04 | 2:09.45 | |||||||
Enni Lytz | 2008 | 39.51 | 2:48.96 | |||||||
Laji 1, 4X50m VuV T,P,14,N,M,Seka, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Scr A | 2000 | Swimming Club Rovaniemi | 2:00.55 | ||||||
Topi Lukkarinen | 2000 | 27.54 | 27.54 | |||||||
Juho Röytiö | 1998 | 27.36 | 54.90 | |||||||
Reetta Piira | 2004 | 32.94 | 1:27.84 | |||||||
Aleksanteri Angelva | 2001 | 32.71 | 2:00.55 | |||||||
Laji 3, 200VU T-10,12,14, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | ||
1 | Sunna-Maaria Jomppanen | 2009 | Swimming Club Rovaniemi | 48.92 | 1:53.29 | 3:02.38 | 4:10.08 | |||
Laji 3, 200VU T-10,12,14, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | ||
1 | Sara Lappalainen | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 39.77 | 1:24.81 | 2:12.50 | 2:54.53 | |||
2 | Aada Vanhanarkaus | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 40.80 | 1:28.38 | 2:20.06 | 3:07.42 | |||
3 | Saaga Beets | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 42.68 | 1:33.35 | 2:26.66 | 3:14.11 | |||
4 | Elle Härkönen | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 41.67 | 1:33.47 | 2:27.48 | 3:18.07 | |||
5 | Enni Lytz | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | 44.61 | 2:31.05 | 3:23.29 | ||||
6 | Kiia Ärväs | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 42.45 | 1:33.40 | 3:26.83 | 3:26.83 | |||
7 | Antonia Ratiu | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | 1:01.19 | 2:15.89 | 3:32.57 | 4:49.08 | |||
Laji 3, 200VU T-10,12,14, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | ||
1 | Riina Niemi | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 32.42 | 1:08.06 | 1:45.74 | 2:23.53 | |||
2 | Sani Nätynki | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 34.97 | 1:13.51 | 1:53.89 | 2:34.11 | |||
3 | Saana Lauhava | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 34.77 | 1:14.30 | 1:56.36 | 2:37.93 | |||
4 | Selja Lahti | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 37.73 | 1:19.88 | 2:04.81 | 2:48.83 | |||
5 | Lilja Polojärvi | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 42.80 | 1:34.06 | 2:25.78 | 3:07.81 | |||
- | Milena Autti | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 4, 200VU P-10,12,14, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | ||
1 | Reetu Jauhojärvi | 2009 | Swimming Club Rovaniemi | 45.77 | 1:39.68 | 2:34.34 | 3:25.23 | |||
- | Eero Ranta-Valkama | 2009 | Swimming Club Rovaniemi | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 4, 200VU P-10,12,14, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | ||
1 | Veeti Polojärvi | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | 47.17 | 1:44.20 | 2:41.01 | 3:34.26 | |||
Laji 4, 200VU P-10,12,14, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | ||
1 | Elmeri Kaihua | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 36.40 | 1:19.57 | 2:05.03 | 2:49.66 | |||
2 | Arttu Ranta-Valkama | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 43.79 | 1:35.04 | 2:30.12 | 3:23.41 | |||
- | Lucius Hoikka | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 5, 25VU T-7,9, Loppukilpailut 7 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Hilma Mört | 2012 | Kemin Työväen Uimarit | 30.43 | ||||||
Laji 5, 25VU T-7,9, Loppukilpailut 8 - 9 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Siiri-Unelma Hentilä | 2010 | Kemin Työväen Uimarit | 22.86 | ||||||
2 | Juulia Koskinen | 2010 | Kemin Työväen Uimarit | 26.78 | ||||||
3 | Miisa-Maaria Jomppanen | 2011 | Swimming Club Rovaniemi | 30.98 | ||||||
4 | Minka Nätynki | 2011 | Swimming Club Rovaniemi | 34.08 | ||||||
5 | Unna Ärväs | 2011 | Swimming Club Rovaniemi | 37.79 | ||||||
6 | Eeva Seppänen | 2010 | Swimming Club Rovaniemi | 39.29 | ||||||
Laji 6, 25VU P-7,9, Loppukilpailut 8 - 9 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Otto Rovaniemi | 2010 | Kemin Työväen Uimarit | 25.24 | ||||||
2 | Konsta Turunen | 2010 | Swimming Club Rovaniemi | 26.28 | ||||||
3 | Luukas Koivuranta | 2010 | Swimming Club Rovaniemi | 26.82 | ||||||
4 | Nila Moilanen | 2011 | Swimming Club Rovaniemi | 29.16 | ||||||
5 | Timo Ratiu | 2010 | Swimming Club Rovaniemi | 31.13 | ||||||
6 | Morris Honkanen | 2010 | Swimming Club Rovaniemi | 34.13 | ||||||
7 | Vellu Halmetoja | 2010 | Swimming Club Rovaniemi | 34.55 | ||||||
8 | Julius Hyvärinen | 2010 | Kemin Työväen Uimarit | 35.25 | ||||||
Laji 7, 50SU T-10,12,14,N, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Sunna-Maaria Jomppanen | 2009 | Swimming Club Rovaniemi | 1:11.34 | ||||||
Laji 7, 50SU T-10,12,14,N, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Sofia Palojärvi | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 40.25 | ||||||
2 | Sara Lappalainen | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 43.89 | ||||||
3 | Kiia Ärväs | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 46.65 | ||||||
4 | Aada Vanhanarkaus | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 47.03 | ||||||
5 | Enni Lytz | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | 48.77 | ||||||
6 | Saaga Beets | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 48.85 | ||||||
7 | Maret Beyer | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 49.15 | ||||||
8 | Nella Jäärni | 2007 | Kemin Työväen Uimarit | 51.08 | ||||||
9 | Venla Halmetoja | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 54.47 | ||||||
10 | Antonia Ratiu | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | 1:10.78 | ||||||
- | Gemma Väinämö | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 7, 50SU T-10,12,14,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Saana Lauhava | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 38.44 | ||||||
2 | Riina Niemi | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 38.56 | ||||||
3 | Sani Nätynki | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 39.55 | ||||||
4 | Lilja Polojärvi | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 44.78 | ||||||
5 | Selja Lahti | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 46.43 | ||||||
- | Milena Autti | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 7, 50SU T-10,12,14,N, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Maria Kaarlejärvi | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 40.57 | ||||||
2 | Reetta Piira | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 41.58 | ||||||
3 | Wenla Niemi | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 41.96 | ||||||
Laji 8, 50SU P-10,12,14,M, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Reetu Jauhojärvi | 2009 | Swimming Club Rovaniemi | 44.16 | ||||||
2 | Eemeli Tihinen | 2009 | Kemin Työväen Uimarit | 49.84 | ||||||
3 | Iivari Tihinen | 2009 | Kemin Työväen Uimarit | 55.82 | ||||||
4 | Eero Ranta-Valkama | 2009 | Swimming Club Rovaniemi | 57.30 | ||||||
5 | Aleksi Kallioinen | 2009 | Kemin Työväen Uimarit | 1:17.36 | ||||||
Laji 8, 50SU P-10,12,14,M, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Mikko Huttunen | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 51.02 | ||||||
2 | Veeti Polojärvi | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | 53.59 | ||||||
Laji 8, 50SU P-10,12,14,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Elmeri Kaihua | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 42.40 | ||||||
2 | Arttu Ranta-Valkama | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 45.97 | ||||||
Laji 8, 50SU P-10,12,14,M, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Antti Latikka | 1990 | Swimming Club Rovaniemi | 28.44 | ||||||
2 | Topi Lukkarinen | 2000 | Swimming Club Rovaniemi | 29.97 | ||||||
3 | Juho Röytiö | 1998 | Swimming Club Rovaniemi | 31.02 | ||||||
4 | Ville Korpilähde | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 33.07 | ||||||
5 | Tudor Ratiu | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 36.66 | ||||||
6 | Aleksanteri Angelva | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 38.48 | ||||||
Laji 9, 25SU T-7,9, Loppukilpailut 7 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Hilma Mört | 2012 | Kemin Työväen Uimarit | 37.93 | ||||||
Laji 9, 25SU T-7,9, Loppukilpailut 8 - 9 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Siiri-Unelma Hentilä | 2010 | Kemin Työväen Uimarit | 27.33 | ||||||
2 | Juulia Koskinen | 2010 | Kemin Työväen Uimarit | 29.74 | ||||||
3 | Miisa-Maaria Jomppanen | 2011 | Swimming Club Rovaniemi | 30.85 | ||||||
4 | Mila Väinämö | 2010 | Swimming Club Rovaniemi | 34.41 | ||||||
5 | Minka Nätynki | 2011 | Swimming Club Rovaniemi | 37.46 | ||||||
6 | Unna Ärväs | 2011 | Swimming Club Rovaniemi | 47.09 | ||||||
Laji 10, 25SU P-7,9, Loppukilpailut 8 - 9 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Luukas Koivuranta | 2010 | Swimming Club Rovaniemi | 28.87 | ||||||
2 | Jooa Salmela | 2010 | Swimming Club Rovaniemi | 29.21 | ||||||
3 | Nila Moilanen | 2011 | Swimming Club Rovaniemi | 30.94 | ||||||
4 | Otto Rovaniemi | 2010 | Kemin Työväen Uimarit | 33.52 | ||||||
5 | Timo Ratiu | 2010 | Swimming Club Rovaniemi | 33.72 | ||||||
6 | Konsta Turunen | 2010 | Swimming Club Rovaniemi | 35.77 | ||||||
7 | Julius Hyvärinen | 2010 | Kemin Työväen Uimarit | 44.50 | ||||||
Laji 11, 100PU T-14,N, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Riina Niemi | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 34.81 | 1:13.72 | |||||
2 | Sani Nätynki | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 37.00 | 1:20.81 | |||||
3 | Sofia Palojärvi | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 40.68 | 1:36.04 | |||||
4 | Selja Lahti | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 46.01 | 1:41.76 | |||||
5 | Sara Lappalainen | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 48.88 | 1:49.23 | |||||
6 | Saaga Beets | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 55.74 | 1:58.43 | |||||
- | Kiia Ärväs | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | DNF | ||||||
- | Saana Lauhava | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | DNF | ||||||
- | Enni Lytz | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | DSQ | ||||||
SW 8.3 Rintauinnin potku | ||||||||||
Laji 11, 100PU T-14,N, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Reetta Piira | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 40.23 | 1:27.38 | |||||
2 | Maria Kaarlejärvi | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 40.52 | 1:27.62 | |||||
- | Wenla Niemi | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | DNF | ||||||
Laji 12, 100PU P-14,M, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Arttu Ranta-Valkama | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 53.48 | 1:58.75 | |||||
2 | Elmeri Kaihua | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 53.72 | 2:01.87 | |||||
Laji 12, 100PU P-14,M, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Topi Lukkarinen | 2000 | Swimming Club Rovaniemi | 31.09 | 1:04.95 | |||||
2 | Ville Korpilähde | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 30.54 | 1:05.21 | |||||
3 | Tudor Ratiu | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 38.54 | 1:22.86 | |||||
4 | Aleksanteri Angelva | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 37.71 | 1:26.75 | |||||
Laji 13, 25RU T-7,9, Loppukilpailut 8 - 9 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Siiri-Unelma Hentilä | 2010 | Kemin Työväen Uimarit | 32.16 | ||||||
2 | Miisa-Maaria Jomppanen | 2011 | Swimming Club Rovaniemi | 41.81 | ||||||
Laji 15, 100SKU T-10,12,14,N, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Sofia Palojärvi | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 42.07 | 1:31.27 | |||||
2 | Sara Lappalainen | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 44.50 | 1:36.59 | |||||
3 | Maret Beyer | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 49.86 | 1:39.47 | |||||
4 | Kiia Ärväs | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 50.32 | 1:43.95 | |||||
5 | Saaga Beets | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 52.03 | 1:47.27 | |||||
6 | Enni Lytz | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | 53.39 | 1:47.62 | |||||
7 | Elle Härkönen | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 53.95 | 1:51.91 | |||||
8 | Nella Jäärni | 2007 | Kemin Työväen Uimarit | 53.18 | 1:52.24 | |||||
Laji 15, 100SKU T-10,12,14,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Riina Niemi | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 35.46 | 1:17.49 | |||||
2 | Sani Nätynki | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 37.35 | 1:19.54 | |||||
3 | Saana Lauhava | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 36.57 | 1:19.75 | |||||
4 | Selja Lahti | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 43.66 | 1:29.26 | |||||
5 | Lilja Polojärvi | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 51.42 | 1:51.34 | |||||
- | Milena Autti | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 15, 100SKU T-10,12,14,N, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Wenla Niemi | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 39.16 | 1:25.25 | |||||
2 | Reetta Piira | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 40.01 | 1:26.68 | |||||
3 | Maria Kaarlejärvi | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 40.04 | 1:28.70 | |||||
Laji 16, 100SKU P-10,12,14,M, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Reetu Jauhojärvi | 2009 | Swimming Club Rovaniemi | 47.87 | 1:46.32 | |||||
- | Eero Ranta-Valkama | 2009 | Swimming Club Rovaniemi | DSQ | ||||||
SW 9.1 Väärä lajijärjestys (pu, su, ru, vu) | ||||||||||
Laji 16, 100SKU P-10,12,14,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Elmeri Kaihua | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 47.01 | 1:39.87 | |||||
2 | Arttu Ranta-Valkama | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 48.72 | 1:44.38 | |||||
Laji 16, 100SKU P-10,12,14,M, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Antti Latikka | 1990 | Swimming Club Rovaniemi | 29.14 | 1:05.29 | |||||
2 | Eelis Hukka | 1999 | Swimming Club Rovaniemi | 31.06 | 1:05.83 | |||||
3 | Topi Lukkarinen | 2000 | Swimming Club Rovaniemi | 32.06 | 1:11.39 | |||||
4 | Tudor Ratiu | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 34.95 | 1:13.42 | |||||
5 | Ville Korpilähde | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 34.08 | 1:13.71 | |||||
6 | Aleksanteri Angelva | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 36.40 | 1:24.30 | |||||
- | Valtteri Setälä | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | DSQ | ||||||
SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 helmikuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 10:12 |