Tulokset Täydellinen - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | SCR CUP 3/2016 | Tulostuspäivämäärä | 07 toukokuu 2016 | |||
Kilpailun paikkakunta | Tulostusaika | 20:29 | ||||
Järjestäjä | scr | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 07 toukokuu 2016 |
Laji 1, 4X25m VU T,P, Seka, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 25m | Aika | Tila | ||||
1 | Viesti 1 | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 53.08 | ||||||
Reetu Jauhojärvi | 2005 | |||||||||
Weeti Niemi | 2006 | 31.70 | 31.70 | |||||||
Nea Hirvonen | 2008 | |||||||||
Sofia Palojärvi | 2007 | 53.08 | 53.08 | |||||||
2 | Viesti 2 | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 53.50 | ||||||
Nita Pitkänen | 2006 | |||||||||
Sara Lappalainen | 2007 | 31.31 | 31.31 | |||||||
Arttu Ranta-Valkama | 2006 | |||||||||
Elmeri Kaihua | 2006 | 53.50 | 53.50 | |||||||
3 | Viesti 3 | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 1:45.76 | ||||||
Juulia Ojala | 2007 | |||||||||
Marcus Kela | 2008 | 58.84 | 58.84 | |||||||
Julia Louhikoski | 2006 | |||||||||
Lassi Kuulasmaa | 2008 | 1:45.76 | 1:45.76 | |||||||
Laji 2, 50m VU T8,10,12,14,N, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Nea Hirvonen | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | 52.88 | ||||||
Laji 2, 50m VU T8,10,12,14,N, Loppukilpailut 9 - 10 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Sofia Palojärvi | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 45.88 | ||||||
2 | Julia Louhikoski | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 54.61 | ||||||
3 | Sara Lappalainen | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 56.09 | ||||||
4 | Juulia Ojala | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 1:02.97 | ||||||
5 | Nita Pitkänen | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 1:04.45 | ||||||
Laji 2, 50m VU T8,10,12,14,N, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Anni Ranta-Valkama | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 34.24 | ||||||
2 | Riina Niemi | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 34.73 | ||||||
3 | Hanna-Maria Korpilähde | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 35.52 | ||||||
4 | Wenla Niemi | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 38.44 | ||||||
5 | Maiju Huttunen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 38.79 | ||||||
6 | Reetta Piira | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 39.46 | ||||||
7 | Tuuli Maaria Leinonen | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 39.95 | ||||||
8 | Heta Puumalainen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 41.92 | ||||||
9 | Hilla Järvinen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 47.00 | ||||||
10 | Riina Piira | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 47.46 | ||||||
11 | Milena Autti | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 49.83 | ||||||
12 | Minda Muuronen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 52.49 | ||||||
13 | Viola Koivuranta | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 55.30 | ||||||
14 | Tonja Saajo | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 1:13.53 | ||||||
- | Inka Lytz | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
- | Maria Kaarlejärvi | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
- | Selja Lahti | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 2, 50m VU T8,10,12,14,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Ronja Nätynki | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 30.98 | ||||||
2 | Milla Hirvonen | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 40.42 | ||||||
3 | Aada Oinas | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 53.45 | ||||||
- | Elina Ollonen | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
- | Katariina Kuulasmaa | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
- | Sini Lassila | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 2, 50m VU T8,10,12,14,N, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Sofia Saukko | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 31.22 | ||||||
2 | Katariina Paasonen | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 42.03 | ||||||
Laji 3, 50m VU P8,10,12,14,M, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Lassi Kuulasmaa | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | 45.88 | ||||||
2 | Marcus Kela | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | 1:02.44 | ||||||
Laji 3, 50m VU P8,10,12,14,M, Loppukilpailut 9 - 10 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Elmeri Kaihua | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 45.05 | ||||||
2 | Arttu Ranta-Valkama | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 56.47 | ||||||
3 | Pyry Peltola | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 1:02.78 | ||||||
- | Arttu Valkeapää | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 3, 50m VU P8,10,12,14,M, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
- | Aapo Valkeapää | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
- | Elmeri Kuulasmaa | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
- | Jaakko Kemppe | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 3, 50m VU P8,10,12,14,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Ville Korpilähde | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 28.87 | ||||||
2 | Kasper Lytz | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 30.60 | ||||||
3 | Oliver Kela | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 32.18 | ||||||
- | Tudor Ratiu | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 3, 50m VU P8,10,12,14,M, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Topi Lukkarinen | 2000 | Swimming Club Rovaniemi | 26.87 | ||||||
2 | Petteri Maijala | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 29.51 | ||||||
- | Onni Kartimo | 2000 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 5, 25m PU P8,10, Loppukilpailut 9 - 10 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Weeti Niemi | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 19.63 | ||||||
Laji 6, 100m SU T8,10,12,14,N, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Maiju Huttunen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 46.60 | 1:34.86 | |||||
2 | Hanna-Maria Korpilähde | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 45.90 | 1:34.93 | |||||
3 | Wenla Niemi | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 47.65 | 1:37.79 | |||||
4 | Hilla Järvinen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 55.50 | 1:52.73 | |||||
5 | Tuuli Maaria Leinonen | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 54.73 | 1:53.10 | |||||
6 | Milena Autti | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 1:00.76 | 1:59.72 | |||||
7 | Viola Koivuranta | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 59.75 | 2:03.96 | |||||
8 | Riina Piira | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 1:01.81 | 2:04.73 | |||||
9 | Heta Puumalainen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 1:03.42 | 2:10.94 | |||||
- | Inka Lytz | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
- | Maria Kaarlejärvi | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
- | Selja Lahti | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
- | Tonja Saajo | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 6, 100m SU T8,10,12,14,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Ronja Nätynki | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 40.23 | 1:22.16 | |||||
2 | Milla Hirvonen | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 47.69 | 1:41.43 | |||||
3 | Aada Oinas | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 57.04 | 2:01.55 | |||||
- | Elina Ollonen | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
- | Katariina Kuulasmaa | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
- | Sini Lassila | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 6, 100m SU T8,10,12,14,N, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Sofia Saukko | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 38.85 | 1:18.66 | |||||
2 | Katariina Paasonen | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 57.95 | 1:57.81 | |||||
Laji 7, 100m SU P8,10,12,14,M, Loppukilpailut 9 - 10 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Weeti Niemi | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 48.96 | 1:38.93 | |||||
Laji 7, 100m SU P8,10,12,14,M, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
- | Jaakko Kemppe | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 7, 100m SU P8,10,12,14,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Ville Korpilähde | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 37.77 | 1:17.52 | |||||
2 | Kasper Lytz | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 39.49 | 1:19.68 | |||||
3 | Oliver Kela | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 39.62 | 1:22.68 | |||||
Laji 7, 100m SU P8,10,12,14,M, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Topi Lukkarinen | 2000 | Swimming Club Rovaniemi | 33.47 | 1:10.21 | |||||
2 | Petteri Maijala | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 39.80 | 1:19.70 | |||||
- | Onni Kartimo | 2000 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 8, 50m SU/RU T8,10, Loppukilpailut 9 - 10 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Sofia Palojärvi | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 1:03.41 | ||||||
Laji 9, 50m SU/RU P8,10, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Lassi Kuulasmaa | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | 58.97 | ||||||
Laji 9, 50m SU/RU P8,10, Loppukilpailut 9 - 10 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Elmeri Kaihua | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 1:03.17 | ||||||
2 | Arttu Ranta-Valkama | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 1:03.99 | ||||||
Laji 10, 400m VU T10,12,14,N, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 100m | 200m | 300m | Aika | Tila | ||
1 | Riina Niemi | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 1:19.36 | 2:48.01 | 4:16.94 | 5:42.02 | |||
2 | Anni Ranta-Valkama | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 1:23.77 | 2:58.33 | 4:33.17 | 6:06.36 | |||
3 | Reetta Piira | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 1:36.95 | 3:22.25 | 5:08.84 | 6:48.09 | |||
Laji 10, 400m VU T10,12,14,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 100m | 200m | 300m | Aika | Tila | ||
- | Ronja Nätynki | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | DNF | ||||||
Laji 10, 400m VU T10,12,14,N, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 100m | 200m | 300m | Aika | Tila | ||
1 | Sofia Saukko | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 1:15.51 | 2:38.14 | 3:58.98 | 5:41.00 | |||
Laji 11, 400m VU P10,12,14,M, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 100m | 200m | 300m | Aika | Tila | ||
1 | Weeti Niemi | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 1:29.31 | 3:09.03 | 4:50.18 | 6:27.82 | |||
Laji 11, 400m VU P10,12,14,M, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 100m | 200m | 300m | Aika | Tila | ||
- | Elmeri Kuulasmaa | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 11, 400m VU P10,12,14,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 100m | 200m | 300m | Aika | Tila | ||
1 | Ville Korpilähde | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 1:13.00 | 2:32.49 | 3:53.64 | 5:11.34 | |||
2 | Oliver Kela | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 1:16.24 | 2:37.91 | 4:00.55 | 5:23.37 | |||
3 | Kasper Lytz | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 1:18.86 | 2:44.22 | 4:10.57 | 5:32.75 | |||
- | Tudor Ratiu | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 11, 400m VU P10,12,14,M, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 100m | 200m | 300m | Aika | Tila | ||
1 | Topi Lukkarinen | 2000 | Swimming Club Rovaniemi | 1:09.36 | 2:25.13 | 3:42.11 | 4:59.70 | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 07 toukokuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 20:29 |