Tulokset Täydellinen - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | SCR CUP 4/2016 | Tulostuspäivämäärä | 30 lokakuu 2016 | |||
Kilpailun paikkakunta | Tulostusaika | 09:34 | ||||
Järjestäjä | scr | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 29 lokakuu 2016 |
Laji 1, 4X50m SKUV T,P,10,12,14, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Viesti 2 | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 2:24.60 | ||||||
Anni Ranta-Valkama | 2004 | 37.45 | 37.45 | |||||||
Riina Niemi | 2005 | 40.46 | 1:17.91 | |||||||
Ronja Nätynki | 2002 | 35.22 | 1:53.13 | |||||||
Inka Lytz | 2004 | 31.47 | 2:24.60 | |||||||
2 | Viesti 1 | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 2:25.32 | ||||||
Ida Karjalainen | 2002 | 39.35 | 39.35 | |||||||
Katariina Kuulasmaa | 2003 | 39.33 | 1:18.68 | |||||||
Sini Lassila | 2003 | 36.73 | 1:55.41 | |||||||
Sofia Saukko | 2001 | 29.91 | 2:25.32 | |||||||
Laji 2, 25m VU pot T,P,7,9 Seka, Loppukilpailut 7 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Reetu Jauhojärvi | 2009 | Swimming Club Rovaniemi | 31.36 | ||||||
2 | Mimmi Vuorinen | 2009 | Swimming Club Rovaniemi | 39.00 | ||||||
Laji 2, 25m VU pot T,P,7,9 Seka, Loppukilpailut 8 - 9 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Lassi Kuulasmaa | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | 26.90 | ||||||
2 | Saaga Beets | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 27.05 | ||||||
3 | Sara Lappalainen | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 29.02 | ||||||
4 | Juulia Ojala | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 31.80 | ||||||
5 | Ivan Kharlamov | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | 35.68 | ||||||
- | Vesa Partanen | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 3, 50m SU T8,10,12,14,N, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Mimmi Vuorinen | 2009 | Swimming Club Rovaniemi | 1:17.88 | ||||||
Laji 3, 50m SU T8,10,12,14,N, Loppukilpailut 9 - 10 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Sofia Palojärvi | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 48.50 | ||||||
2 | Sara Lappalainen | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 53.08 | ||||||
3 | Juulia Ojala | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 56.07 | ||||||
4 | Saaga Beets | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 1:02.28 | ||||||
5 | Veera Heikkilä | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 1:30.96 | ||||||
Laji 3, 50m SU T8,10,12,14,N, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Anni Ranta-Valkama | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 38.47 | ||||||
2 | Inka Lytz | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 38.86 | ||||||
3 | Riina Niemi | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 39.69 | ||||||
4 | Maiju Huttunen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 40.00 | ||||||
5 | Reetta Piira | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 43.89 | ||||||
6 | Saana Lauhava | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 44.63 | ||||||
7 | Wenla Niemi | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 45.29 | ||||||
8 | Sani Nätynki | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 46.04 | ||||||
9 | Tuuli Maaria Leinonen | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 47.89 | ||||||
10 | Maria Kaarlejärvi | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 48.89 | ||||||
11 | Selja Lahti | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 51.11 | ||||||
12 | Emma Kumpu | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 51.70 | ||||||
13 | Milena Autti | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 51.76 | ||||||
14 | Riina Piira | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 52.32 | ||||||
15 | Hilla Järvinen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 55.02 | ||||||
- | Minda Muuronen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 3, 50m SU T8,10,12,14,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Ronja Nätynki | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 37.43 | ||||||
2 | Ida Karjalainen | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 39.50 | ||||||
3 | Katariina Kuulasmaa | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 40.49 | ||||||
4 | Sini Lassila | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 41.63 | ||||||
5 | Néa Brosseau | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 42.06 | ||||||
6 | Hilla Paavilainen | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 48.97 | ||||||
- | Elina Ollonen | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
- | Oona Mustajärvi | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 3, 50m SU T8,10,12,14,N, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Lotta Kuulasmaa | 1994 | Swimming Club Rovaniemi | 33.47 | ||||||
2 | Venla Niemelä | 1999 | Swimming Club Rovaniemi | 33.90 | ||||||
3 | Anna Röytiö | 1998 | Swimming Club Rovaniemi | 34.02 | ||||||
4 | Elli Lukkarinen | 1996 | Swimming Club Rovaniemi | 37.04 | ||||||
5 | Sofia Saukko | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 37.16 | ||||||
6 | Bigga Guttorm | 2000 | Swimming Club Rovaniemi | 38.42 | ||||||
Laji 4, 50m SU P8,10,12,14,M, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Reetu Jauhojärvi | 2009 | Swimming Club Rovaniemi | 58.31 | ||||||
2 | Ivan Kharlamov | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | 1:04.68 | ||||||
Laji 4, 50m SU P8,10,12,14,M, Loppukilpailut 9 - 10 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Weeti Niemi | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 45.34 | ||||||
2 | Elmeri Kaihua | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 50.71 | ||||||
3 | Arttu Ranta-Valkama | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 53.57 | ||||||
- | Vesa Partanen | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 4, 50m SU P8,10,12,14,M, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
- | Antti Kinnunen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 4, 50m SU P8,10,12,14,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Kasper Lytz | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 34.07 | ||||||
2 | Ville Korpilähde | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 34.27 | ||||||
3 | Oliver Kela | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 35.36 | ||||||
4 | Tudor Ratiu | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 38.22 | ||||||
Laji 4, 50m SU P8,10,12,14,M, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Topi Lukkarinen | 2000 | Swimming Club Rovaniemi | 30.10 | ||||||
2 | Kasperi Kuulasmaa | 1996 | Swimming Club Rovaniemi | 30.55 | ||||||
3 | Juho Röytiö | 1998 | Swimming Club Rovaniemi | 30.76 | ||||||
4 | Eelis Hukka | 1999 | Swimming Club Rovaniemi | 30.86 | ||||||
5 | Petteri Maijala | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 36.08 | ||||||
Laji 6, 50m PU/SU P8,10, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Lassi Kuulasmaa | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | 51.23 | ||||||
Laji 7, 100m SKU T8,10,12,14,N, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Riina Niemi | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 38.30 | 1:22.35 | |||||
2 | Inka Lytz | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 39.59 | 1:23.37 | |||||
3 | Anni Ranta-Valkama | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 38.20 | 1:24.48 | |||||
4 | Selja Lahti | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 49.12 | 1:43.69 | |||||
Laji 7, 100m SKU T8,10,12,14,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Ronja Nätynki | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 36.76 | 1:17.93 | |||||
2 | Sini Lassila | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 39.61 | 1:22.07 | |||||
3 | Katariina Kuulasmaa | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 41.73 | 1:29.00 | |||||
4 | Ida Karjalainen | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 41.22 | 1:29.17 | |||||
5 | Néa Brosseau | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 42.79 | 1:33.64 | |||||
6 | Hilla Paavilainen | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 49.21 | 1:46.67 | |||||
- | Elina Ollonen | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 7, 100m SKU T8,10,12,14,N, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Kaisa Kuula-Bullat | 1968 | Swimming Club Rovaniemi | 59.61 | 59.61 | |||||
2 | Lotta Kuulasmaa | 1994 | Swimming Club Rovaniemi | 32.44 | 1:10.03 | |||||
3 | Anna Röytiö | 1998 | Swimming Club Rovaniemi | 33.41 | 1:13.77 | |||||
4 | Venla Niemelä | 1999 | Swimming Club Rovaniemi | 1:16.93 | ||||||
5 | Sofia Saukko | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 35.66 | 1:19.25 | |||||
6 | Bigga Guttorm | 2000 | Swimming Club Rovaniemi | 41.91 | 1:30.49 | |||||
- | Katariina Alamartin | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 8, 100m SKU P8,10,12,14,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Ville Korpilähde | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 33.14 | 1:14.42 | |||||
2 | Kasper Lytz | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 35.91 | 1:17.86 | |||||
3 | Oliver Kela | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 36.43 | 1:19.17 | |||||
4 | Tudor Ratiu | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 38.99 | 1:21.52 | |||||
Laji 8, 100m SKU P8,10,12,14,M, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Kasperi Kuulasmaa | 1996 | Swimming Club Rovaniemi | 30.31 | 1:05.41 | |||||
2 | Eelis Hukka | 1999 | Swimming Club Rovaniemi | 32.00 | 1:07.26 | |||||
3 | Topi Lukkarinen | 2000 | Swimming Club Rovaniemi | 32.02 | 1:08.91 | |||||
4 | Juho Röytiö | 1998 | Swimming Club Rovaniemi | 31.48 | 1:09.93 | |||||
5 | Petteri Maijala | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 35.49 | 1:18.03 | |||||
Laji 9, 100m VU T8,10,12,14,N, Loppukilpailut 9 - 10 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Sofia Palojärvi | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 1:39.23 | 1:39.23 | |||||
Laji 9, 100m VU T8,10,12,14,N, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Riina Niemi | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 34.80 | 1:11.84 | |||||
2 | Inka Lytz | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 35.43 | 1:13.35 | |||||
3 | Maiju Huttunen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 1:15.83 | ||||||
4 | Wenla Niemi | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 37.14 | 1:19.28 | |||||
5 | Reetta Piira | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 39.90 | 1:24.18 | |||||
6 | Saana Lauhava | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 39.18 | 1:25.03 | |||||
7 | Maria Kaarlejärvi | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 40.52 | 1:26.59 | |||||
8 | Sani Nätynki | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 41.61 | 1:26.77 | |||||
9 | Tuuli Maaria Leinonen | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 42.45 | 1:29.90 | |||||
10 | Milena Autti | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 45.98 | 1:37.43 | |||||
- | Emma Kumpu | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
- | Minda Muuronen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 9, 100m VU T8,10,12,14,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Ronja Nätynki | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 32.24 | 1:06.87 | |||||
2 | Sini Lassila | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 34.82 | 1:12.44 | |||||
3 | Ida Karjalainen | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 36.51 | 1:14.75 | |||||
4 | Katariina Kuulasmaa | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 36.71 | 1:15.13 | |||||
- | Oona Mustajärvi | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 9, 100m VU T8,10,12,14,N, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Lotta Kuulasmaa | 1994 | Swimming Club Rovaniemi | 30.81 | 1:04.88 | |||||
2 | Anna Röytiö | 1998 | Swimming Club Rovaniemi | 32.14 | 1:06.12 | |||||
3 | Venla Niemelä | 1999 | Swimming Club Rovaniemi | 33.53 | 1:08.83 | |||||
4 | Sofia Saukko | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 33.76 | 1:10.74 | |||||
5 | Bigga Guttorm | 2000 | Swimming Club Rovaniemi | 37.58 | 1:14.53 | |||||
Laji 10, 100m VU P8,10,12,14,M, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Lassi Kuulasmaa | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | 44.78 | 1:32.27 | |||||
Laji 10, 100m VU P8,10,12,14,M, Loppukilpailut 9 - 10 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Weeti Niemi | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 1:19.30 | 1:19.30 | |||||
2 | Elmeri Kaihua | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 41.48 | 1:31.80 | |||||
3 | Arttu Ranta-Valkama | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 1:01.29 | 1:51.80 | |||||
Laji 10, 100m VU P8,10,12,14,M, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
- | Antti Kinnunen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 10, 100m VU P8,10,12,14,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Ville Korpilähde | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 30.69 | 1:02.75 | |||||
2 | Kasper Lytz | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 33.65 | 1:06.95 | |||||
3 | Oliver Kela | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 33.18 | 1:08.34 | |||||
4 | Tudor Ratiu | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 35.90 | 1:12.74 | |||||
Laji 10, 100m VU P8,10,12,14,M, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Kasperi Kuulasmaa | 1996 | Swimming Club Rovaniemi | 30.04 | 59.37 | |||||
2 | Eelis Hukka | 1999 | Swimming Club Rovaniemi | 30.04 | 59.46 | |||||
3 | Topi Lukkarinen | 2000 | Swimming Club Rovaniemi | 30.59 | 59.77 | |||||
4 | Juho Röytiö | 1998 | Swimming Club Rovaniemi | 30.27 | 1:01.05 | |||||
5 | Petteri Maijala | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 32.64 | 1:08.05 | |||||
Laji 11, 200m SU T12,14,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | ||
1 | Ronja Nätynki | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 43.53 | 1:30.76 | 2:17.66 | 3:03.31 | |||
2 | Ida Karjalainen | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 44.73 | 1:33.31 | 2:22.57 | 3:09.24 | |||
3 | Sini Lassila | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 47.47 | 1:37.08 | 2:28.32 | 3:16.62 | |||
4 | Katariina Kuulasmaa | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 47.52 | 1:38.22 | 2:29.35 | 3:18.06 | |||
Laji 11, 200m SU T12,14,N, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | ||
1 | Lotta Kuulasmaa | 1994 | Swimming Club Rovaniemi | 36.89 | 1:16.36 | 1:56.72 | 2:36.91 | |||
2 | Venla Niemelä | 1999 | Swimming Club Rovaniemi | 38.43 | 1:19.73 | 2:01.13 | 2:40.21 | |||
3 | Anna Röytiö | 1998 | Swimming Club Rovaniemi | 38.00 | 2:41.60 | 2:41.60 | ||||
4 | Sofia Saukko | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 40.02 | 1:23.68 | 2:09.54 | 2:52.45 | |||
Laji 12, 200m SU P12,14,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | ||
1 | Kasper Lytz | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 39.39 | 1:21.85 | 2:05.21 | 2:44.73 | |||
2 | Oliver Kela | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 39.78 | 1:22.19 | 2:04.30 | 2:45.42 | |||
3 | Ville Korpilähde | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 39.33 | 1:23.46 | 2:05.87 | 2:47.60 | |||
Laji 12, 200m SU P12,14,M, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | ||
1 | Kasperi Kuulasmaa | 1996 | Swimming Club Rovaniemi | 1:50.88 | 2:25.91 | 2:25.91 | ||||
2 | Juho Röytiö | 1998 | Swimming Club Rovaniemi | 35.18 | 1:12.63 | 1:50.38 | 2:26.03 | |||
3 | Eelis Hukka | 1999 | Swimming Club Rovaniemi | 37.90 | 1:16.92 | 1:54.81 | 2:31.08 | |||
4 | Topi Lukkarinen | 2000 | Swimming Club Rovaniemi | 1:18.51 | 1:56.05 | 2:32.29 | 2:32.29 | |||
5 | Petteri Maijala | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 42.55 | 1:29.49 | 2:16.22 | 3:01.21 | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 30 lokakuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 09:34 |