Tulokset Täydellinen - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | SCR CUP 3/2017 | Tulostuspäivämäärä | 06 toukokuu 2017 | |||
Kilpailun paikkakunta | Tulostusaika | 18:51 | ||||
Järjestäjä | scr | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 06 toukokuu 2017 |
Laji 2, 100 VU T-10,12,14,N, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Maiju Huttunen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 35.55 | 1:13.88 | |||||
2 | Sani Nätynki | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 38.38 | 1:19.91 | |||||
3 | Saana Lauhava | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 37.26 | 1:20.08 | |||||
4 | Milena Autti | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 41.34 | 1:28.23 | |||||
Laji 2, 100 VU T-10,12,14,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Sini Lassila | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 31.96 | 1:07.19 | |||||
2 | Inka Lytz | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 33.08 | 1:09.30 | |||||
3 | Maria Kaarlejärvi | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 39.80 | 1:19.63 | |||||
4 | Reetta Piira | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 40.46 | 1:20.86 | |||||
Laji 2, 100 VU T-10,12,14,N, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Lotta Kuulasmaa | 1994 | Swimming Club Rovaniemi | 30.76 | 1:04.54 | |||||
2 | Heini Lappalainen | 1995 | Swimming Club Rovaniemi | 38.80 | 1:20.24 | |||||
Laji 3, 100 VU P-10,12,14,M, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Lassi Kuulasmaa | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | 43.19 | 1:30.87 | |||||
Laji 3, 100 VU P-10,12,14,M, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Arttu Ranta-Valkama | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 52.03 | 52.03 | |||||
2 | Elmeri Kaihua | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 40.28 | 1:25.98 | |||||
Laji 3, 100 VU P-10,12,14,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Kasper Lytz | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 29.04 | 1:01.46 | |||||
2 | Tudor Ratiu | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 32.52 | 1:07.63 | |||||
3 | Elmeri Kuulasmaa | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 36.44 | 1:16.60 | |||||
Laji 3, 100 VU P-10,12,14,M, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Oliver Kela | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 31.35 | 1:05.06 | |||||
2 | Petteri Maijala | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 30.84 | 1:05.72 | |||||
Laji 5, 25 PU P-8,10, Loppukilpailut 9 - 10 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Lassi Kuulasmaa | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | 22.39 | ||||||
Laji 6, 50 VU T-8,10,12,14,N, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Mimmi Vuorinen | 2009 | Swimming Club Rovaniemi | 1:00.77 | ||||||
Laji 6, 50 VU T-8,10,12,14,N, Loppukilpailut 9 - 10 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Sofia Palojärvi | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 39.20 | ||||||
2 | Saaga Beets | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 45.11 | ||||||
3 | Sara Lappalainen | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 45.81 | ||||||
4 | Juulia Ojala | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 52.02 | ||||||
5 | Gemma Väinämö | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | 56.74 | ||||||
Laji 6, 50 VU T-8,10,12,14,N, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Saana Lauhava | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 36.18 | ||||||
2 | Sani Nätynki | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 37.03 | ||||||
3 | Milena Autti | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 40.10 | ||||||
Laji 6, 50 VU T-8,10,12,14,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Reetta Piira | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 34.89 | ||||||
2 | Maria Kaarlejärvi | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 36.17 | ||||||
Laji 6, 50 VU T-8,10,12,14,N, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Lotta Kuulasmaa | 1994 | Swimming Club Rovaniemi | 29.64 | ||||||
Laji 7, 50 VU P-8,10,12,14,M, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Reetu Jauhojärvi | 2009 | Swimming Club Rovaniemi | 55.62 | ||||||
2 | Eero Ranta-Valkama | 2009 | Swimming Club Rovaniemi | 1:01.67 | ||||||
Laji 7, 50 VU P-8,10,12,14,M, Loppukilpailut 9 - 10 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Lassi Kuulasmaa | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | 42.47 | ||||||
2 | Ivan Kharlamov | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | 54.15 | ||||||
3 | Nooa Heikkilä | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | 1:06.58 | ||||||
Laji 7, 50 VU P-8,10,12,14,M, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Elmeri Kaihua | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 41.95 | ||||||
2 | Arttu Ranta-Valkama | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 51.46 | ||||||
Laji 7, 50 VU P-8,10,12,14,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Kasper Lytz | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 29.39 | ||||||
Laji 7, 50 VU P-8,10,12,14,M, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Petteri Maijala | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 30.43 | ||||||
Laji 8, 25 SU T-8,10, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Mimmi Vuorinen | 2009 | Swimming Club Rovaniemi | 29.93 | ||||||
Laji 8, 25 SU T-8,10, Loppukilpailut 9 - 10 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Sara Lappalainen | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 23.76 | ||||||
2 | Enni Lytz | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | 25.76 | ||||||
3 | Juulia Ojala | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 26.59 | ||||||
4 | Gemma Väinämö | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | 30.05 | ||||||
5 | Tiia-Eveliina Tapio | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 30.24 | ||||||
Laji 9, 25 SU P-8,10, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Reetu Jauhojärvi | 2009 | Swimming Club Rovaniemi | 25.74 | ||||||
2 | Eero Ranta-Valkama | 2009 | Swimming Club Rovaniemi | 29.00 | ||||||
Laji 9, 25 SU P-8,10, Loppukilpailut 9 - 10 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Ivan Kharlamov | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | 26.65 | ||||||
2 | Nooa Heikkilä | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | 27.28 | ||||||
Laji 10, 400 VU T-12,14,N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 100m | 200m | 300m | Aika | Tila | ||
1 | Maiju Huttunen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 1:22.36 | 2:52.50 | 4:19.69 | 5:44.11 | |||
2 | Sofia Palojärvi | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 1:30.56 | 3:14.07 | 4:59.62 | 5:52.51 | |||
Laji 10, 400 VU T-12,14,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 100m | 200m | 300m | Aika | Tila | ||
1 | Sini Lassila | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 5:06.29 | ||||||
2 | Inka Lytz | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 1:15.77 | 2:37.95 | 4:00.20 | 5:20.24 | |||
Laji 11, 400 VU P-12,14,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 100m | 200m | 300m | Aika | Tila | ||
1 | Elmeri Kuulasmaa | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 1:24.10 | 2:53.01 | 4:18.15 | 5:35.33 | |||
2 | Tudor Ratiu | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 1:18.12 | 4:57.08 | 5:35.40 | ||||
Laji 11, 400 VU P-12,14,M, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 100m | 200m | 300m | Aika | Tila | ||
1 | Oliver Kela | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 1:08.97 | 3:01.90 | 4:16.11 | 4:52.62 | |||
Laji 13, 25 RU P-8,10, Loppukilpailut 9 - 10 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Lassi Kuulasmaa | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | 25.46 | ||||||
Laji 14, 100 SU T-8,10,12,14,N, Loppukilpailut 9 - 10 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Sofia Palojärvi | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 50.00 | 1:43.44 | |||||
Laji 14, 100 SU T-8,10,12,14,N, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Maiju Huttunen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 42.07 | 1:24.72 | |||||
2 | Saana Lauhava | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 47.02 | 1:36.57 | |||||
3 | Sani Nätynki | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 47.93 | 1:37.08 | |||||
4 | Lilja Polojärvi | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 1:00.00 | 2:04.80 | |||||
Laji 14, 100 SU T-8,10,12,14,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Inka Lytz | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 39.43 | 1:20.98 | |||||
2 | Sini Lassila | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 42.09 | 1:26.00 | |||||
3 | Maria Kaarlejärvi | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 45.30 | 1:33.29 | |||||
4 | Reetta Piira | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 1:37.33 | 1:37.33 | |||||
Laji 14, 100 SU T-8,10,12,14,N, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Lotta Kuulasmaa | 1994 | Swimming Club Rovaniemi | 1:10.76 | 1:10.76 | |||||
Laji 15, 100 SU P-8,10,12,14,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Kasper Lytz | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 35.28 | 1:12.17 | |||||
2 | Tudor Ratiu | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 1:28.44 | 1:28.44 | |||||
3 | Elmeri Kuulasmaa | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 1:41.53 | 1:41.53 | |||||
Laji 15, 100 SU P-8,10,12,14,M, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Oliver Kela | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 35.84 | 1:14.63 | |||||
2 | Petteri Maijala | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 37.86 | 1:17.37 | |||||
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 06 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 18:51 |