Tulokset Täydellinen - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | SCR CUP 2/2016 | Tulostuspäivämäärä | 13 maaliskuu 2016 | |||
Kilpailun paikkakunta | Tulostusaika | 18:39 | ||||
Järjestäjä | scr | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 13 maaliskuu 2016 |
Laji 2, 25m VU T8,10, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
- | Nea Hirvonen | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 2, 25m VU T8,10, Loppukilpailut 9 - 10 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Sofia Palojärvi | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 19.90 | ||||||
2 | Veera Heikkilä | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 23.84 | ||||||
3 | Saaga Beets | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 24.42 | ||||||
4 | Sara Lappalainen | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 24.56 | ||||||
5 | Julia Louhikoski | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 24.88 | ||||||
6 | Juulia Ojala | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 26.67 | ||||||
7 | Aada Vanhanarkaus | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 28.78 | ||||||
8 | Mila Kuittinen | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 32.91 | ||||||
Laji 3, 25m VU P8,10, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Ivan Kharlamov | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | 29.03 | ||||||
2 | Eero Ranta-Valkama | 2009 | Swimming Club Rovaniemi | 32.72 | ||||||
- | Marcus Kela | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 3, 25m VU P8,10, Loppukilpailut 9 - 10 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Weeti Niemi | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 16.79 | ||||||
2 | Pyry Peltola | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 26.74 | ||||||
3 | Elias Amorrich | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 31.95 | ||||||
- | Arttu Valkeapää | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 4, 100m RU T12,14,N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Inka Lytz | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 46.74 | 1:37.43 | |||||
2 | Wenla Niemi | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 53.61 | 1:53.95 | |||||
3 | Saana Lauhava | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 53.39 | 1:57.56 | |||||
4 | Maiju Huttunen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 56.88 | 1:57.85 | |||||
5 | Reetta Piira | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 55.68 | 1:57.93 | |||||
6 | Sani Nätynki | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 55.77 | 1:58.77 | |||||
Laji 4, 100m RU T12,14,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Ronja Nätynki | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 42.10 | 1:28.91 | |||||
2 | Sini Lassila | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 41.47 | 1:28.98 | |||||
3 | Katariina Kuulasmaa | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 46.76 | 1:37.50 | |||||
- | Milla Hirvonen | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
- | Néa Brosseau | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 4, 100m RU T12,14,N, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Lotta Kuulasmaa | 1994 | Swimming Club Rovaniemi | 36.74 | 1:17.77 | |||||
2 | Anna Röytiö | 1998 | Swimming Club Rovaniemi | 40.96 | 1:25.37 | |||||
3 | Enni Hukka | 1997 | Swimming Club Rovaniemi | 40.65 | 1:27.16 | |||||
4 | Venla Niemelä | 1999 | Swimming Club Rovaniemi | 43.05 | 1:31.74 | |||||
Laji 5, 100m RU P12,14,M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Elmeri Kuulasmaa | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 48.24 | 1:41.54 | |||||
2 | Weeti Niemi | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 49.76 | 1:42.95 | |||||
Laji 5, 100m RU P12,14,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Tudor Ratiu | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 44.03 | 1:33.41 | |||||
2 | Valtteri Setälä | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 49.27 | 1:45.56 | |||||
Laji 5, 100m RU P12,14,M, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Eelis Hukka | 1999 | Swimming Club Rovaniemi | 34.11 | 1:14.32 | |||||
2 | Juho Röytiö | 1998 | Swimming Club Rovaniemi | 35.75 | 1:18.32 | |||||
- | Antti Kiviaho | 1996 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 6, 200m PU 12,14,N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | ||
1 | Riina Niemi | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 41.41 | 1:31.32 | 3:12.65 | 3:12.65 | |||
2 | Anni Ranta-Valkama | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 43.38 | 1:36.84 | 2:36.06 | 3:34.16 | |||
Laji 6, 200m PU 12,14,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | ||
- | Ronja Nätynki | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | DNF | ||||||
Laji 6, 200m PU 12,14,N, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | ||
1 | Anna Röytiö | 1998 | Swimming Club Rovaniemi | 34.98 | 1:17.97 | 2:03.95 | 2:51.02 | |||
2 | Sofia Saukko | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 38.72 | 1:26.75 | 2:17.10 | 3:06.67 | |||
Laji 7, 200m PU P12,14,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | ||
1 | Ville Korpilähde | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 35.67 | 1:19.15 | 2:06.93 | 2:55.68 | |||
2 | Kasper Lytz | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 36.53 | 1:22.08 | 2:12.50 | 3:02.83 | |||
3 | Oliver Kela | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 1:35.91 | 2:36.07 | 3:39.60 | 3:39.60 | |||
Laji 7, 200m PU P12,14,M, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | ||
1 | Kasperi Kuulasmaa | 1996 | Swimming Club Rovaniemi | 1:03.64 | 1:38.59 | 2:14.97 | 2:14.97 | |||
2 | Topi Lukkarinen | 2000 | Swimming Club Rovaniemi | 1:09.83 | 1:51.84 | 2:36.72 | 2:36.72 | |||
3 | Eelis Hukka | 1999 | Swimming Club Rovaniemi | 1:17.00 | 2:01.87 | 2:48.25 | 2:48.25 | |||
4 | Onni Kartimo | 2000 | Swimming Club Rovaniemi | 1:15.97 | 2:05.20 | 2:58.33 | 2:58.33 | |||
5 | Petteri Maijala | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 1:28.51 | 2:18.13 | 3:04.83 | 3:04.83 | |||
Laji 8, 25m SU T8,10, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
- | Nea Hirvonen | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 8, 25m SU T8,10, Loppukilpailut 9 - 10 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Sara Lappalainen | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 28.04 | ||||||
2 | Juulia Ojala | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 32.82 | ||||||
3 | Mila Kuittinen | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 34.41 | ||||||
4 | Verna Lohela | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 37.30 | ||||||
- | Veera Heikkilä | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 9, 25m SU P8,10, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
- | Marcus Kela | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
- | Veeti Palojärvi | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 10, 100m VU T8,10,12,14,N, Loppukilpailut 9 - 10 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Sofia Palojärvi | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 47.41 | 1:45.05 | |||||
Laji 10, 100m VU T8,10,12,14,N, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Anni Ranta-Valkama | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 35.37 | 1:13.51 | |||||
2 | Inka Lytz | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 35.80 | 1:13.77 | |||||
3 | Riina Niemi | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 37.60 | 1:18.00 | |||||
4 | Maiju Huttunen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 40.41 | 1:25.61 | |||||
5 | Wenla Niemi | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 1:26.67 | 1:26.67 | |||||
6 | Saana Lauhava | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 41.05 | 1:29.84 | |||||
7 | Reetta Piira | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 43.15 | 1:31.28 | |||||
8 | Sani Nätynki | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 43.39 | 1:33.35 | |||||
9 | Emma Kumpu | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 46.23 | 1:40.11 | |||||
10 | Riina Piira | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 51.88 | 1:49.32 | |||||
11 | Milena Autti | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 50.21 | 1:50.77 | |||||
Laji 10, 100m VU T8,10,12,14,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Ronja Nätynki | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 33.16 | 1:09.71 | |||||
2 | Katariina Kuulasmaa | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 35.62 | 1:12.80 | |||||
3 | Sini Lassila | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 35.16 | 1:13.49 | |||||
4 | Ida Karjalainen | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 35.80 | 1:15.56 | |||||
- | Milla Hirvonen | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
- | Néa Brosseau | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 10, 100m VU T8,10,12,14,N, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Lotta Kuulasmaa | 1994 | Swimming Club Rovaniemi | 30.26 | 1:03.08 | |||||
2 | Anna Röytiö | 1998 | Swimming Club Rovaniemi | 31.75 | 1:05.18 | |||||
3 | Enni Hukka | 1997 | Swimming Club Rovaniemi | 32.06 | 1:07.06 | |||||
4 | Sofia Saukko | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 33.04 | 1:09.81 | |||||
5 | Venla Niemelä | 1999 | Swimming Club Rovaniemi | 35.05 | 1:12.38 | |||||
Laji 11, 100m VU P8,10,12,14,M, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Lassi Kuulasmaa | 2008 | Swimming Club Rovaniemi | 49.78 | 1:47.42 | |||||
Laji 11, 100m VU P8,10,12,14,M, Loppukilpailut 9 - 10 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Weeti Niemi | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 42.90 | 1:29.16 | |||||
2 | Elmeri Kaihua | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 54.08 | 2:00.87 | |||||
3 | Arttu Ranta-Valkama | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 56.60 | 2:10.44 | |||||
Laji 11, 100m VU P8,10,12,14,M, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Elmeri Kuulasmaa | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 38.88 | 1:19.82 | |||||
Laji 11, 100m VU P8,10,12,14,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Ville Korpilähde | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 31.50 | 1:05.23 | |||||
2 | Kasper Lytz | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 32.62 | 1:07.63 | |||||
3 | Oliver Kela | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 35.18 | 1:13.69 | |||||
4 | Tudor Ratiu | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 37.20 | 1:14.86 | |||||
5 | Valtteri Setälä | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 38.86 | 1:20.57 | |||||
Laji 11, 100m VU P8,10,12,14,M, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Kasperi Kuulasmaa | 1996 | Swimming Club Rovaniemi | 29.86 | 58.62 | |||||
2 | Juho Röytiö | 1998 | Swimming Club Rovaniemi | 29.47 | 58.90 | |||||
3 | Eelis Hukka | 1999 | Swimming Club Rovaniemi | 29.46 | 59.23 | |||||
4 | Topi Lukkarinen | 2000 | Swimming Club Rovaniemi | 29.67 | 59.91 | |||||
5 | Onni Kartimo | 2000 | Swimming Club Rovaniemi | 31.35 | 1:05.65 | |||||
6 | Petteri Maijala | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 32.32 | 1:06.80 | |||||
- | Antti Kiviaho | 1996 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 13 maaliskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 18:39 |