Tulokset Täydellinen - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | SCR CUP 3/2015 | Tulostuspäivämäärä | 03 toukokuu 2015 | |||
Kilpailun paikkakunta | Tulostusaika | 19:04 | ||||
Järjestäjä | scr | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 03 toukokuu 2015 |
Laji 2, 50m SU T-8,10,12, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Sofia Palojärvi | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 56.54 | ||||||
Laji 2, 50m SU T-8,10,12, Loppukilpailut 9 - 10 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Riina Niemi | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 46.07 | ||||||
2 | Maiju Huttunen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 52.06 | ||||||
3 | Vilma Latvakoski | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 55.76 | ||||||
4 | Hilla Järvinen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 1:01.38 | ||||||
5 | Emma Kumpu | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 1:01.45 | ||||||
6 | Heta Puumalainen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 1:06.56 | ||||||
7 | Selja Lahti | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 1:07.18 | ||||||
- | Sani Nätynki | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 2, 50m SU T-8,10,12, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Anni Ranta-Valkama | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 41.72 | ||||||
2 | Inka Lytz | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 41.99 | ||||||
3 | Hanna-Maria Korpilähde | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 45.05 | ||||||
4 | Reetta Piira | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 49.48 | ||||||
5 | Milla Hirvonen | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 50.07 | ||||||
6 | Louna-Lumia Seikkula | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 54.57 | ||||||
7 | Wenla Niemi | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 56.86 | ||||||
8 | Aada Oinas | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 1:11.65 | ||||||
- | Beeda Korkeaniemi | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 3, 50m SU P-8,10,12, Loppukilpailut 9 - 10 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Weeti Niemi | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 51.27 | ||||||
2 | Otso Jylkkä | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 55.48 | ||||||
3 | Jaakko Kemppe | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 1:08.68 | ||||||
4 | Veikka Viiri | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 1:24.46 | ||||||
- | Aarno Pasanen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
- | Arttu Ranta-Valkama | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
- | Valtteri Setälä | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 3, 50m SU P-8,10,12, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Elias Raappana | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 1:10.45 | ||||||
- | Veeti Keskitalo | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 4, 25m PU T8,10, Loppukilpailut 9 - 10 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Saana Lauhava | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 27.96 | ||||||
2 | Hilla Järvinen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 36.61 | ||||||
- | Sani Nätynki | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 4, 25m PU T8,10, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Tuuli Leinonen | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 25.85 | ||||||
2 | Aada Tapio | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 29.35 | ||||||
Laji 5, 25m PU P8,10, Loppukilpailut 9 - 10 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Weeti Niemi | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 26.50 | ||||||
2 | Otso Jylkkä | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 28.94 | ||||||
Laji 6, 100m VU T-8,10,12,14,N, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Sofia Palojärvi | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 54.99 | 1:58.90 | |||||
Laji 6, 100m VU T-8,10,12,14,N, Loppukilpailut 9 - 10 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Emilia Jylkkä | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 46.84 | 1:40.82 | |||||
2 | Maiju Huttunen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 48.05 | 1:43.66 | |||||
3 | Heta Puumalainen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 1:01.23 | 2:10.83 | |||||
Laji 6, 100m VU T-8,10,12,14,N, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Sini Lassila | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 39.07 | 1:22.46 | |||||
- | Inka Mustonen | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 6, 100m VU T-8,10,12,14,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Ronja Nätynki | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 34.79 | 1:12.04 | |||||
2 | Sofia Saukko | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 34.93 | 1:13.31 | |||||
3 | Saana Syväniemi | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 35.91 | 1:16.09 | |||||
4 | Ida Karjalainen | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 39.57 | 1:23.48 | |||||
Laji 6, 100m VU T-8,10,12,14,N, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Lotta Kuulasmaa | 1994 | Swimming Club Rovaniemi | 29.93 | 1:02.81 | |||||
2 | Anna Röytiö | 1998 | Swimming Club Rovaniemi | 30.17 | 1:02.87 | |||||
3 | Enni Hukka | 1997 | Swimming Club Rovaniemi | 30.66 | 1:05.68 | |||||
4 | Venla Niemelä | 1999 | Swimming Club Rovaniemi | 1:08.61 | 1:08.61 | |||||
Laji 7, 100m VU P-8,10,12,14,M, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Tudor Constantin Ratiu | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 36.85 | 1:17.82 | |||||
- | Kasper Lytz | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 7, 100m VU P-8,10,12,14,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Petteri Maijala | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 33.99 | 1:10.96 | |||||
2 | Ville Korpilähde | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 35.10 | 1:12.44 | |||||
3 | Kristian Shpotin | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 35.06 | 1:17.00 | |||||
4 | Väinö-Pekka Niemelä | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 36.64 | 1:17.30 | |||||
5 | Oliver Kela | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 39.16 | 1:22.05 | |||||
- | Juho Junttila | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 7, 100m VU P-8,10,12,14,M, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Kasperi Kuulasmaa | 1996 | Swimming Club Rovaniemi | 27.56 | 57.63 | |||||
2 | Juho Röytiö | 1998 | Swimming Club Rovaniemi | 28.15 | 57.99 | |||||
3 | Eelis Hukka | 1999 | Swimming Club Rovaniemi | 28.01 | 58.03 | |||||
4 | Aleksanteri Järvinen | 1996 | Swimming Club Rovaniemi | 27.83 | 58.60 | |||||
5 | Topi Lukkarinen | 2000 | Swimming Club Rovaniemi | 28.78 | 1:00.60 | |||||
6 | Onni Kartimo | 2000 | Swimming Club Rovaniemi | 30.17 | 1:04.52 | |||||
- | Antti Kiviaho | 1996 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 8, 50m SU/RU T-8,10, Loppukilpailut 9 - 10 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Saana Lauhava | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 56.74 | ||||||
2 | Emilia Jylkkä | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 1:01.22 | ||||||
3 | Milena Autti | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 1:05.16 | ||||||
4 | Emma Kumpu | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 1:05.19 | ||||||
5 | Peppi Tapio | 2006 | Swimming Club Rovaniemi | 1:22.69 | ||||||
- | Wilma Keskitalo | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 8, 50m SU/RU T-8,10, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Aada Tapio | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 55.68 | ||||||
2 | Wenla Niemi | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 57.56 | ||||||
3 | Tuuli Leinonen | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 59.46 | ||||||
Laji 10, 400m VU T-10,12,14,N, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 100m | 200m | 300m | Aika | Tila | ||
1 | Riina Niemi | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 1:30.44 | 3:09.64 | 4:47.54 | 6:20.79 | |||
Laji 10, 400m VU T-10,12,14,N, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 100m | 200m | 300m | Aika | Tila | ||
1 | Inka Lytz | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 1:30.87 | 3:08.38 | 4:48.46 | 6:19.13 | |||
2 | Sini Lassila | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 1:29.02 | 3:08.85 | 4:44.88 | 6:19.90 | |||
3 | Anni Ranta-Valkama | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 1:30.33 | 3:12.40 | 4:55.60 | 6:29.53 | |||
4 | Milla Hirvonen | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 1:34.05 | 3:18.96 | 5:04.63 | 6:50.84 | |||
5 | Hanna-Maria Korpilähde | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 6:56.84 | 6:56.84 | |||||
6 | Reetta Piira | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 1:45.18 | 3:37.83 | 5:30.90 | 7:17.54 | |||
Laji 10, 400m VU T-10,12,14,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 100m | 200m | 300m | Aika | Tila | ||
1 | Ronja Nätynki | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 1:23.09 | 2:50.81 | 4:20.47 | 5:44.88 | |||
2 | Ida Karjalainen | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 5:11.30 | 6:54.79 | 6:54.79 | ||||
Laji 10, 400m VU T-10,12,14,N, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 100m | 200m | 300m | Aika | Tila | ||
1 | Anna Röytiö | 1998 | Swimming Club Rovaniemi | 1:11.35 | 2:26.99 | 3:41.12 | 4:51.52 | |||
2 | Lotta Kuulasmaa | 1994 | Swimming Club Rovaniemi | 1:11.31 | 2:26.95 | 3:40.64 | 4:51.54 | |||
3 | Enni Hukka | 1997 | Swimming Club Rovaniemi | 1:12.30 | 2:28.32 | 3:46.65 | 5:05.68 | |||
4 | Venla Niemelä | 1999 | Swimming Club Rovaniemi | 1:56.37 | 4:41.08 | 5:21.28 | ||||
Laji 11, 400m VU P-10,12,14,M, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 100m | 200m | 300m | Aika | Tila | ||
1 | Tudor Constantin Ratiu | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 1:29.30 | 3:15.97 | 6:04.69 | 6:52.97 | |||
Laji 11, 400m VU P-10,12,14,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 100m | 200m | 300m | Aika | Tila | ||
1 | Petteri Maijala | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 1:19.55 | 2:45.17 | 4:11.31 | 5:35.41 | |||
2 | Ville Korpilähde | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 3:46.25 | 5:17.52 | 5:59.93 | ||||
3 | Oliver Kela | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 1:25.97 | 2:59.85 | 4:33.06 | 6:10.39 | |||
4 | Kristian Shpotin | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 1:22.78 | 2:56.10 | 4:32.70 | 6:10.83 | |||
- | Juho Junttila | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | DNS | ||||||
Laji 11, 400m VU P-10,12,14,M, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 100m | 200m | 300m | Aika | Tila | ||
1 | Kasperi Kuulasmaa | 1996 | Swimming Club Rovaniemi | 1:07.38 | 2:18.11 | 3:25.56 | 4:32.36 | |||
2 | Eelis Hukka | 1999 | Swimming Club Rovaniemi | 1:07.86 | 2:19.93 | 3:33.06 | 4:43.19 | |||
3 | Juho Röytiö | 1998 | Swimming Club Rovaniemi | 1:07.37 | 2:20.81 | 3:34.03 | 4:44.17 | |||
4 | Topi Lukkarinen | 2000 | Swimming Club Rovaniemi | 1:10.38 | 2:24.73 | 3:40.38 | 4:55.03 | |||
5 | Onni Kartimo | 2000 | Swimming Club Rovaniemi | 1:09.42 | 2:27.53 | 3:44.43 | 4:57.61 | |||
6 | Antti Kiviaho | 1996 | Swimming Club Rovaniemi | 1:08.02 | 2:23.31 | 3:41.38 | 4:59.35 | |||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 03 toukokuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 19:04 |